From our customers who choose Orion...

"While creating Orion, we tried to see things from the customers' point of view. The feedback our customers shared with us gave us direction where to go from where we stood. We grew together with the customers we recieved by mixing our work ethic and years long of experience. Here, we want to share you some of the comments from our customers."

Mehmet Eziç Mehmet Eziç Eziç Restaurant

1990 yılında Girne’de küçük bir dükkanda başlayan Eziç’in lezzet yolculuğu bugün KKTC geneline yayılmış 8 restoran ile devam ediyor. Kıbrıs yiyecek içecek kültürünün son 28 yılına damga vuran Eziç’te ilk günden itibaren değişmeyen tek şey kalite.

Eziç’in Restoran otomasyonunda 2010 yılından bu yana Orion POS ürünlerini tercih ediyoruz. Orion Pos sayesinde tüm restoranlarımızdaki hem masa servisi hem de paket servisi operasyonlarını çok hızlı ve eksiksiz yapabilmemizin yanı sıra tüm şubelerimizi merkez ofisten yönetebiliyoruz. Stok ve maliyet takibini yapabiliyor, muhasebe programımız ile entegre çalışabiliyoruz. En önemlisi Orion Pos’tan elde ettiğimiz verilerle geleceğe dönük öngörüler yapabiliyoruz.

Ahmet Küçük Ahmet Küçük Küçük Ev

1962 yılında Levent/Çarşı'da hayata geçen Küçük Ev markamız bugün; Levent, Metrocity, Akmerkez, Doğuş Center Maslak,, İTÜ, Koç ve Sabancı Üniversitesi şubeleri ile, Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Mekan ve lezzet kalitemizin yanında, bu kadar hızlı sirkülasyonu ve yoğun paket servisi olan işletmelerimizde, siparişleri masalara hızlı ve doğru ulaştırmak, hesapları müşterilerimize hatasız götürebilmek ve gün sonunda çok kolay bir işlemle raporları alabilmek için Orion POS Sistemleri’ni tercih ettik.

Orion POS Sistemleri ile tüm şubelerimizi merkez ofisimizden idare edebiliyor, detaylı raporlayabiliyor, stok sayımlarımıza, maliyet raporlarımıza doğru ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz .Orion Online yemek uygulaması yemek10 ile kendi sitemiz üzerinden ve bize özel uygulamalar ile IOS ve Android üzerinden paket siparişi alıyor ve karlılığımızı maksimize edebiliyoruz.

Hakan Gündoğdu Hakan Gündoğdu Soulmate Coffee

Soulmate Coffee & Bakery olarak 20 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından enfes kahve çekirdeklerini topluyor ve bu özenle seçtiğimiz kahve çekirdeklerini İzmir’de kurmuş olduğumuz fabrikada kavuruyoruz. Bu lezzeti Türkiye ve Gürcistan’da; anlayışlı, güler yüzlü ve sımsıcak ortamda hizmet veren 34 şubemizde müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Orion POS Sistemleri sayesinde tüm şubelerimizde kaliteli, hızlı ve doğru servis verebiliyor, yeni nesil yazarkasa entegrasyonu sayesinde satışlarımızı hızlıca sonlandırabiliyoruz. İzmir merkez ofisimizden tüm şubelerimizin satış verilerine rahatça ulaşabiliyoruz. Zincir işletmeyseniz, gönül rahatlığı ile Orion POS Sistemleri’ni tercih edebilirsiniz.

İdris Akgül İdris Akgül Bono, Faros Hotels & Restaurants

“Türkiye turizm sektörünün en önemli bölgelerinden biri olan Marmaris’te faaliyete başlayan markamız geçtiğimiz yıllar içinde dinamik, esnek, proaktif ve stratejik planlama sonucu büyümüş ve başarısını İstanbul’a da taşımıştır. Şu an Marmaris ve İstanbul’da otel ve restaurantlardan oluşan 16 işletme ile yerli ve yabancı müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beach club, restaurant, otel, bar ve kafe konseptlerinde olan kompleks iş yapımızda Orion POS Sistemleri en büyük yardımcımız. Satış, raporlama, müşteri sadakati noktasında Orion POS Sistemleri ile büyümeye ve müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.”

Şerif Başaran Şerif Başaran Coffetopia

Yurt içi ve yurt dışında uzun seneler yapılan çalışmalar ile edinmiş olduğumuz tecrübeyi kahve tutkunları ile paylaşmaya karar vererek 3. Dalga (3rd Wave) Cafe konsepti ile açmış olduğumuz Coffeetopia hızla büyümeye devam ediyor.

Araştırmalarımız ve almış olduğumuz olumlu referanslar doğrultusunda, şubelerimiz için POS otomasyonunda Orion POS Sistemleri’ni tercih ettik. Orion POS Sistemleri sayesinde müşterilerimize, hızlı, doğru ve eksiksiz servis sunuyoruz. Tüm şubelerimizi Orion Mobil Rapor ile online olarak anlık takip edebiliyor, 7/24 destek hizmetinden faydalanabiliyoruz.

Turan Turanlı Turan Turanlı Cafe Cadde

Yıllardır "Cadde" diye anılan Bağdat Caddesi'nin kalbinde yer alan, Cadde’nin adı ile özdeşleşen Cafe Cadde 24 yıldır  değişmeyen ürün ve hizmet  kalitesini her geçen gün üst seviyelere çıkararak yoluna devam ediyor.

Aynı bizim gibi müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan Orion POS Sistemleri sayesinde müşterilerimize doğru, eksiksiz, hızlı servis verebiliyor, tüm satış kayıt ve raporlarımıza kolaylıkla ulaşabiliyor, Orion POS Sistemlerinden tüm destek hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz olarak alabiliyoruz.

Please hold your phone on vertical direction.

Contact us

Hello, please fill in the following information so that we can contact you as soon as possible. Send
Sending...